SKI AREÁL KRALIČÁK
mimo provoz
Zobrazit na:

Červenohorské sedlo - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Červenohorské sedlo a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 7 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku a kofolu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Kapličkový vrch.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál je velice slušně vybaven. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 70% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 19.8.

°C
°C
Sobota
20.8.2022

°C
°C
Neděle
21.8.2022

°C
°C
Pondělí
22.8.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí8:30 - 16:00
Úterý8:30 - 16:00
Středa8:30 - 16:00
Čtvrtek8:30 - 16:00
Pátek8:30 - 16:00
Sobota8:30 - 16:00
Neděle8:30 - 16:00