SKI AREÁL KRALIČÁK
mimo provoz
Zobrazit na:

Předklášteří - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Ski areál Předklášteří a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti nedaleko města Kuřim a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte párek v rohlíku či bramboračku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 56% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí8:30 - 16:00
Úterý8:30 - 16:00
Středa8:30 - 16:00
Čtvrtek8:30 - 16:00
Pátek8:30 - 16:00
Sobota8:30 - 16:00
Neděle8:30 - 16:00