SKI AREÁL KRALIČÁK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Polička

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Polička. Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší kofolu a hamburger.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Určitě navštivte Hrad Svojanov, který se nachází pouze 14km daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 70%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí8:30 - 16:00
Úterý8:30 - 16:00
Středa8:30 - 16:00
Čtvrtek8:30 - 16:00
Pátek8:30 - 16:00
Sobota8:30 - 16:00
Neděle8:30 - 16:00