SKI AREÁL KRALIČÁK
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Mikulčin Vrch - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kladky

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kladky je pro vás to pravé.

Areál Osvětimany ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Osvětimany.

Zimní středisko Krupka

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Krupka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nové Hamry - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Nové Hamry.

Říčky v O.h. - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Říčky v O.h..

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Teplota venku klesá. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Podle čeho vybírat lyžařský areál?

Lyžařská střediska už dokončují přípravu na nadcházející sezónu. Testují rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Zimní středisko Benecko

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Benecko je pro vás to pravé.

Červenohorské sedlo - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Červenohorské sedlo a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Zlaté hory - Příčná

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Zlaté hory - Příčná je pro vás to pravé.

Hořice - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Hořice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Troják - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Troják a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kraslice - Saporo

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kraslice - Saporo.

Areál Zlatá Olešnice ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Zlatá Olešnice.

Kohútka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kohútka.

Malenovice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Malenovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Razula

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Razula je pro vás to pravé.

Zimní středisko Bílá

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Bílá!

Jimramov - velké zlepšení

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Jimramov je pro vás to pravé.

Ski areál Polička

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Polička.

Karlova Studánka - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Zkuste ski areál Karlova Studánka!

Jak nepromrznout

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Potřebujete poradit? Dejte šanci českým výrobcům. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Předklášteří - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Předklášteří a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Znáte dobře Český Krumlov?

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každoročně sem zavítají desetitisíce turistů jak tuzemských, tak i zahraničních. Ve městě se můžete kochat enesančními fasádami starých domů v historickém centru, meandrujícím korytem řeky Vltavy a samozřejmě i krásným krumlovským zámkem s přilehlou zahradou a fontánou. Český Krumlov – to je také cíl mnoha vodáckých akcí, vodáci tudy proplouvají třemi sjízdnými jezy a pokračují do Zlaté Koruny. Pozoruhodné jsou však i okolní přírodní scenérie a výhledy, která byste si neměli nechat ujít. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Nádraží je totiž vysoko nad městem a odtud je krásný výhled na zámek a na část historického centra.

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí8:30 - 16:00
Úterý8:30 - 16:00
Středa8:30 - 16:00
Čtvrtek8:30 - 16:00
Pátek8:30 - 16:00
Sobota8:30 - 16:00
Neděle8:30 - 16:00